Vizyonumuz

Uzman Fren Sistemleri

Türkiye otomotiv sektöründe elde ettiğimiz başarımızı ülke sınırları dışına taşımak ve dünya genelinde fren sistemleri başta olmak üzere yedek parça taleplerinde en çok tercih edilen markalardan biri olabilmek.

Sektör içerisinde yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek, en son çıkan ürünleri müşterilerimize ulaştırabilmek ve onların taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek için sipariş kanallarımızı sürekli geliştirmek.

Geliştirilen kanallarımız üzerinden müşterilerimizin bize ihtiyaç duydukları her an ulaşmalarını sağlayabilmek adına müşteri hizmetleri departmanımızı geliştirmek ve müşterilerimizin bize gün ya da saat sınırlaması olmaksızın ihtiyaç duydukları anda hemen ulaşmalarını sağlamak.

Kalite kontrol departmanı tarafından yürütülen tüm hizmetleri daha da detaylandırmak ve bu sayede Uzman Fren Sistemleri olarak satışını gerçekleştirdiğimiz her üründe yüzde 100 müşteri memnuniyeti elde edebilmek.

Müşteri memnuniyeti oranlarını her geçen gün daha da arttırmak, düzenli olarak gerçekleştirilen toplantılar ile müşterilerimiz ile karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunarak onların talepleri doğrultusunda sürekli olarak hizmetlerimizi güncellemek ve bu sayede istenen seviyeye çekmek.

Sürekli yatırım ilkesi ile desteklene Ar-Ge çalışmaları kapsamında müşterilerimize en kaliteli ve en gelişmiş ürünleri sunmak.

Bulunduğu konum ile asla yetinmemek ve her zaman şirketimizi bir adım ileriye taşıyacak doğru adımları, korkusuzca daha cesur atmak.

Müşterilerinin vermiş olduğu siparişleri mümkün olan en kısa sürede sisteme girmek ve sistemin sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin olarak kabul edilen her siparişi mümkün olan en kısa sürede, en avantajlı koşullar ile müşterilerine teslim edebilmeyi başarmak.