Hedeflerimiz

Uzman Fren Sistemleri

Uzman Fren Sistemleri olarak şirketimizin en büyük hedefi müşteri memnuniyet oranını her geçen gün arttırmayı sürdürerek daha fazla kişiye ulaşmayı başarmaktır. Otomotiv sektörüne giriş yaptığımız 1985 senesinden bu yana sürekli kendimizi geliştirmeye devam ederken attığımız her adımda müşterilerimizin beklentilerini araştırarak bu beklentileri karşılamaya yönelik Ar-Ge çalışmalarına yer veriyoruz. Türkiye’de bugün sektörün en çok tercih edilen ve güvenilen marka değerlerinden birini oluşturmayı başaran şirketimiz aynı başarıyı yurt dışında da göstermek amacı ile çalışmakta olup “bir dünya markası” olma yolundaki hedefine emin adımlarla her gün istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam etmektedir.

Üstlendiğimiz görevin bilinci ile yaşantınıza güven ve prestij katacak olan ürünlerimizi mümkün olan en ekonomik fiyatlarla size ulaştırmayı hedef edinen şirketimiz bu amaca ulaşmak için gereken tüm çalışmaları titiz bir şekilde yürütmektedir. Özellikle de büyük bir hızla gelişen ve her gün daha üstün özelliğe sahip yeni ürünlerin piyasaya sürüldüğü sektörü yakından takip eden şirketimiz bu sayede ürün çeşitliliğini de arttırarak müşterilerine en yeni ürünleri kullanma imkânı sağlamaktadır. Kaliteden taviz vermeden daha ekonomik fiyatlı ürünler sunmak adına Pazar araştırması yapan satın alma departmanımız aynı zamanda sürekli olarak fiyat listelerimizi güncelleyerek siz değerli müşterilerimize en avantajlı koşullarda alışveriş yapma imkânı sunmak adına çalışmaktadır.

Uzman Fren Sistemleri olarak amacımız fren sistemleri başta olmak üzere otomotiv yedek parçaları için bizi tercih eden müşterilerimize her zaman koşulsuz, kesintisiz ve sorunsuz hizmet verebilmeyi başarmaktadır. Sözümüzü senet olarak verir, teslim aldığımız her siparişimizi mutlaka en geç söz verdiğimiz tarihte ve tam saatinde teslim etmek üzere çalışırız. Müşterilerimizin her birine yapmış oldukları alışverişlerde kurumsal bir marka ile çalıştıklarını hissetmelerini sağlayacak ciddiyet ile sipariş kabul ve sipariş teslim süreçleri yaşatan markamız ticari ilişkilerinde ise köklerinin dayandığı geçmiş günlerde olduğu gibi bir aile olduğumuzu hissettirmektedir.

Geçmişten gelen köklü bağlarına sadık kalan ancak yüzünü daima geleceğe dönen şirketimiz bu sayede geçmişte edindiği sektörel deneyimler sayesinde bugün gelişen teknolojiden de faydalanarak sektör liderliği hedefine başarılı bir şekilde yürümeye devam etmektedir. Çalışanlarının her birinin en iyiler arasından seçildiği, müşterilerin taleplerini en ince ayrıntısına kadar dinleyen ve bu talepleri eksiksiz olarak karşılamak adına çalışan şirketimiz gerçek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine sadık kalarak hizmetlerine devam etmektedir. Bu sayede çalıştığımız en büyük müşterimizden en küçük işlem hacmine sahip müşterimize kadar tüm müşterilerimizin yapmış oldukları ticaretten memnun kaldıklarından emin olmak için çabalar, bu memnuniyeti geliştirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmayı amaçlarız.

Müşterilerimizin taleplerini dinler, bu talepleri beraber şekillendirir ve kabul edilen her siparişin en iyi koşullar altında müşterilerimizin eline geçmesini sağlayacak bir planlamaya imza atarız. Müşterilerimize gerek siparişlerinden önce, gerek siparişlerini verirken gerekse de siparişlerini teslim aldıktan sonra kısaca bize ihtiyaç duydukları her an hizmet vermeye devam eder, ticaretin uzun soluklu olması gerektiği bilinci ile destek sağlamayı sürdürürüz. Yurt dışında da ülke içerisinde yakaladığımız başarımızı sürdürmek hedeflerimiz arasında yer almakta olup bu amaç doğrultusunda yurt dışı yatırımlarımız ve Pazar çalışmalarımızı da titiz bir şekilde sürdürmekteyiz. Uzman Fren Sistemlerini kısa vadede Türkiye Pazar lideri, uzun vadede ise dünya çapında sektörün en güçlü markaları arasına yazdırma hedefimiz doğrultusunda gerçekleştirilen planlamalar dahilinde çalışmalarımız devam etmektedir. Bu çalışmalarımızdaki en büyük destekçilerimiz ise her zaman yanımızda olmayı sürdüren ve artık ailemiz olarak kabul ettiğimiz değerli müşterilerimizdir.