444 42 69
uzman@uzmanfren.com.tr

Pazarlama Ağı

Anasayfa Pazarlama Ağı

Pazarlama

Pazarlama ekibimizle Türkiye'nin tüm noktalarına ulaşmaktayız. Pazarlama ekibimizle periyodik olarak İç Anadolu, Marmara, Karadeniz, Akdeniz ve Güney Doğu Anadolu bölgelerinde müşterilerimizi ziyaret etmekteyiz. Satış sonrasında herzaman müşterilerimize etkin destek vererek müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkartma gayretindeyiz.

Dış Ticaret

Uzman Fren Sistemleri, dış ticaret departmanında işinde uzman personeli ile ihracat ve ithalat çalışmanlarına başarıyla devam etmektedir. Yurt içindeki pazarda elde ettiği hakimiyeti yurt dışı pazarlarda da elde etmek için dış ticarete büyük önem vermektedir.

Plasiyer
Bölge
Telefon
E Posta
Mehmet TAŞ
Ege & Marmara Batı Karadeniz
+0533 483 71 32    +0532 590 89 13
mtas@uzmanfren.com.tr mehmet_42uzman@hotmail.com
Süleyman AĞRALI
İç Anadolu & Doğu Karadeniz
+0506 156 61 41
suleyman@uzmanfren.com.tr
Rafet KAYACIK
Akdeniz & Ege & Güneydoğu Anadolu
+0530 760 03 50
rafet@uzmanfren.com.tr
Mustafa YAĞMUR
Ankara & Muğla & Aydın & Denizli & Isparta & Konya
+0555 883 71 30    +0552 221 19 22
mustafa@uzmanfren.com.tr
Sami Çömlekçi
Konya Bölge Sorumlusu
+0506 026 03 93
sami@uzmanfren.com.tr
Tayyip ÖZKAŞIKÇI
Merkez Satış Sorumlusu
444 42 69
tayyip@uzmanfren.com.tr
Halil SALIŞ
Şube Satış Sorumlusu
+0507 515 00 11
halil@uzmanfren.com.tr
Burak KOCALAR
Bilgi İşlem Uzmanı
+0505 046 32 11
burak@uzmanfren.com.tr
Veysel KARA
Konya Bölge Sorumlusu
veysel@uzmanfren.com.tr
Plasiyer Listesi
Mehmet TAŞ
Süleyman AĞRALI
Rafet KAYACIK
Mustafa YAĞMUR
Sami Çömlekçi
Tayyip ÖZKAŞIKÇI
Halil SALIŞ
Burak KOCALAR
Veysel KARA